Titulný obrázok k diskusii Revolúcia pracovného času

Záznam z diskusie ku knihe Revolúcia pracovného času

Prinášame Vám záznam z veľmi plodnej a podnetnej diskusie ku knihe Revolúcia pracovného času, ktorú s jej autorom Jánom Koščom moderoval Dominik Petruška:

Reláciu Radšej knihu organizuje online kníhkupectvo INLIBRI.

Knihu si môžte zakúpiť na nasledujúcom odkaze: Ján Košč: Revolúcia pracovného času (kniha) | INLIBRI

V prípade, že Vám je lepšie si reláciu len vypočuť, môžete si pustit zvukový záznam na našom nasledujúcom podcaste:

Je štvordňový pracovný týždeň možný? Aké by malo jeho zavedenie dopady na spoločnosť? Aké sú pozitíva a aké negatíva?

Ján Košč prichádza s prvým uceleným dielom k danej problematike na Slovensku. V diskusii s autorom knihy zaznelo viacero hodnotných poznatkov, ktoré odpovedajú na otázky kedy a ako sa štvordňový pracovný týždeň bude môcť zaviesť aj u nás.

Diskusia sa uskutočnila tradične v Komunitnej knižnici v Košiciach na Hlavnej 68, kde sídli ISOP a kde pravidelne organizujeme diskusie, stretnutia, prezentácie, premietanie filmov a podobne.

Ak máte záujem sa zúčastňovať najbližších podujatí alebo byť o nich informovaný, pridajte sa do našej diskusnej skupiny na Facebooku, kde vždy predbežne informujeme o plánovaných udalostiach:

Diskusné fórum sociálnych vecí

Ján Košč je odborár (odbory US Steel Košice), člen OZ Pracujúca chudoba a taktiež autor a spoluator viacerých publikácií ( Ekonomika a spoločnosť (2021), Slovenské skúsenosti s neoliberalizmom (2020), Mýty a fakty o daňovo-odvodovom zaťažení na Slovensku (2020), Mýty a fakty o vplyvoch zvyšovania minimálnej mzdy (2019) a Urobili sme všetko? Pomôže nám už len dovoz pracovnej sily zo zahraničia? (2018) ).

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top
%d blogerom sa páči toto: