Soros a Čína. Rozumieme Číne a jej postoju k Ukrajine? Prečo je Shanghai v lockdowne?

Ilustračný obrázok: Wikipedia

V Číne ako všade po svete sú hordy slniečkárov aj v najvyšších pozíciách riadenia Číny. Hneď prvá otázka sa natíska, prečo Čína pri problémoch Ruska na Ukrajine nie je prvá, ktorá to využije v svoj prospech a nesnaží sa destabilizovať Rusko spolu s USA, aby bola šanca získať obrovské dodatočné územia Ruska a tak rozšíriť svoju krajinu, vplyv. Veď tu by sa zhodli aj slniečkári aj čínski národovci. Väčšia Čína a zároveň menšie Rusko znamená spokojnosť pre oba tábory.

Nedalo mi pokoj srdcervúce posolstvo Sorosa, ktoré som vtedy trošku rozobral tu. Soros a jeho skupina desaťročia pestovala svoju Čínu na to, aby to bol pekný nástroj riadenia sveta. Sorosove vyplakávanie ale má svoje dôvody. Čínske vedenie ho evidentne prestalo poslúchať a svojim videom Soros zavelil do boja proti šéfovi Xi Jinping-ovi.

Je známa láska Sorosa voči Putinovi a viete si predstaviť ako sa cítil segiňatko, keď čínsky minister zahraničných vecí po začiatku konfliktu na Ukrajine zahlásil: “ Priateľstvo medzi Čínou a Ruskom je pevné ako skala“.

No a čo prichádza do Číny? Za špatné správanie sa sorosovi slniečkári a americkí sluhovia na nižších úrovniach riadenia aktivizovali a pomáhajú zaviesť ultra opresívnu politiku covidu, aby národ znenávidel vedenie krajiny. V podstate slniečkári začali otvorenú vojnu voči svojmu národu a za agresora strkajú „neschopné vedenie krajiny“. Proste snažia sa o Majdan v čínskej verzii.

Sorosovci vytiahli všetky zbrane, ktoré majú a bojujú ako všade po svete. Avšak evidentne tu narazili na odpor. Prečo? Prečo si Čína spolu s USA nechce odkrojiť kus z Ruska? Pretože ten kus by bol ich iba pro forma. Ani Čína nie je Čínska a musia slepo poslúchať hegemóna z USA. Takto sa vytvorila jedinečná príležitosť aj pre Čínu začať ovládať svoje územie, keď súhlasne s Ruskom zatrúbili proti USA. No a Biden im pomáha, takže začal čínsky národnooslobodzovací boj, ktorý skončí uvidíme čím, hoci smer je jasný – Čína ako svetový leader. Tu krásne vidno, že Soros nie je ten čo o niečom rozhoduje, ale je nástroj niekoho, kto ho riadi a teraz mu toho veľa nevychádza, lebo sám Soros je na odpis.

Samozrejme zostáva otázka, či doterajší systém sociálneho skóre a z nášho pohľadu všetky tie fašisticko diktátorské praktiky v Číne na kontrolu populácie ako aj milióny kamier atď. ako sa budú vyvíjať. Sú v záujme čínskeho národného riadenia? Alebo boli implementované umelo čínskymi slniečkármi alebo iným nadnárodným riadením? Národnooslobodzovací boj od amerického riadenia začal ale aj v Indii, vlastne po celom svete.

Vo štvrtok 5. mája o 17:00 máme v ISOPe – Hlavná 68, Košice debatku so slovenským konceptuálom Pavol SvätoSlav Kováčik a budeme debatovať „Čo bude po resete – nadnárodné riadenia na Slovensku, výhody, nevýhody, čo robiť“ – ďalšia časť cyklu Košický vládny program 2.

Dnes máme debatku s MUDr Jancom s manželkou takisto 17:00 o covide, pozývame vás.

Pre prípad, že hranice EuroÁzie nebudú končiť na Ukrajine sme spustili nový ekonomický cyklus o upgradnutom ekonomickom modely v rámci červeného projektu Trh a päťročnica 12, prípadne môžete skúsiť cyklus Kapitalistická vs socialistická ekonómia 123, či Liberálno-trhový podfuk 123 na našom ISOP kanále.

Trošku o koncepcii / svetonázore – ako najsilnejšieho nástroja riadenia ľudí v prvej a druhej časti videa.

Ako sa usporiada/neusporiada Európa, kto ju bude riadiť, aké sú základné scenáre sa môžete viac dozvedieť v prvej a druhej časti videa.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top
%d blogerom sa páči toto: